bakcylilaba.pl

imprezy tematyczne dla 

szkół i przedszkoli

 

Każda z naszych imprez prowadzona jest przez profesjonalnego didżeja i animatora.
W trakcie zabawy trwającej odpowiednio dwie lub trzy godziny, podejmujemy aktywności mające na celu wzmocnienie integracji społeczności szkolnej oraz rozwijanie wrażliwości
i ekspresji kulturowej, poprzez zwiększanie świadomości uczniów o najważniejszych tradycjach i zwyczajach w Polsce i na świecie.

Nasze zajęcia spójne są z treścią programów wychowawczych większości szkół. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie, bez dodatkowych opłat, dostosować cele i przebieg dyskoteki do indywidualnych potrzeb Państwa placówki.

 

 

 

Dziady, halloween i dia dos Muertos

Kulturoznawcza podróż przez wieki

Warsztaty, które pomogą zrozumieć, jak czcimy pamięć o zmarłych w różnych stronach świata. Zaczniemy od Dia dos Muertos, czyli Dnia Zmarłych w Ameryce Południowej, by wraz z Aztekami, Majami oraz artystką Fridą Khalo, dowiedzieć się, jakie mają znaczenie i co łączy kwiaty, cukrowe czaszki i taniec w sombrero. To ostatnie wykonamy własnoręcznie.

Następnie przeniesiemy się do Londynu, aby odkryć halloweenowe kostiumy, po czym wrócimy do Polski, gdzie zgasimy światło, zapalimy świeczki i wspólnie odczytamy wybrane fragmenty „Dziadów” Adama Mickiewicza, z efektami dźwiękowymi.

Oprawę muzyczną naszej podróży zapewni didżej, stwarzając odpowiednią atmosferę  na każdym etapie wydarzenia.

Andrzejki i katarzynki

Magiczny wieczór pełen wróżb i świetnej muzyki.

Zabawa taneczna przeplatana opowieściami o dawnych polskich wierzeniach
i tradycjach. W programie znajdą się inspirowane laniem wosku i tradycyjnymi przyśpiewkami. 

Bal Karnawałowy 

Feeria bar w gorących rytmach.

Wybierzemy się w muzyczną podróż po karnawałowych stolicach świata od Rio de
Janeiro, przez Nowy Orlean aż do Wenecji i wreszcie z powrotem do Warszawy. W Rio obowiązkowo zatańczymy sambę, w Wenecji poznamy znaczenie masek, by następnie wykonać własne, a w Nowym Orleanie…

 

oferta dla klientów

instytucjonalnych

Dyskoteki

magia nauki i zabawy

warsztaty

bakcylilaba.pl

bakcylilaba.pl