O nas

 

bezpieczeństwo

 

radość

 

jakość

 

równowaga

O nas

 

Bakcyl i laba powstał z pasji uczenia i potrzeby pokazania, że nauka może odbywać się w różnorodny sposób. Kluczowe jest dla nas zarażenie młodych ludzi pasją zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. 

Jednocześnie wiemy jak ważna jest, w każdym wieku, zabawa i możliwość powiedzenia STOP - potrzebuję przerwy. Dlatego uważamy, że obok zarażania bakcylem warto też raz na jakiś czas zrobić sobie labę.  

Nasze ZAbawy

bakcylilaba.pl

paulina rozmus
Doświadczenie zdobywałam w Wielkiej Brytanii w ramach rocznego stażu nauczycielskiego "Socrates-Comenius" oraz w Polsce, m.in. w Kanadyjskiej Szkole Podstawowej i w Instytucie Francuskim w Warszawie.
Na co dzień zarażam uczniów swoją pasją do nauki języków obcych
i poznawania innych kultur.
W pracy wykorzystuję metody aktywizujące, takie jak drama, eksperymenty naukowe, wspólne gotowanie i ekspresja artystyczna, a tym samym zachęcam uczniów do zabawy słowami, sprawiając, że są zmotywowani do mówienia
i czerpią przyjemność z komunikacji.

 

piotr sienkiewicz
Urodziłem się i wychowałem w Warszawie. Uwielbiam to miasto, a jeszcze bardziej lubię uczyć o jego tajemnicach, ciekawostkach i historii.
Jestem nauczycielem historii i techniki. Prowadzę warsztaty i szkolenia dla młodych ludzi z zakresu współpracy, realizacji projektów, poszukiwania odpowiedzi na pytania dotyczące otaczającej ich rzeczywistości. Staram się pokazywać związki między tym co wydarzyło się kiedyś a tym co dzieje się teraz.  
Opracowałem ponad 25 scenariuszy zajęć oraz kilkanaście publikacji poświęconych uczeniu młodych ludzi.